VÝSLEDKY – Dopravce roku 2019 UK-CZ/SK

Sdílejte mezi přáteli:

VÝSLEDKY ANKETY DOPRAVCE ROKU 2019

Výsledky ankety Dopravce roku UK-CZ/SK 2019 jsou tady. Redakce Bournemouth.cz děkuje všem zúčastněným hlasujícím, bez kterých by nebylo možné sestavit tento přehled dopravců a služeb, které jsou mezi hlavními tématy dotazů na sociálních sítí, zejména pak ve Facebookových skupinách Čechů a Slováků žijících ve Velké Británii. Sešlo se vás sice jen několik desítek, přesto nám všem získaná data z ankety utvořili přehled o spokojených zákaznících, službách a oblíbených kurýrech. Věříme, že vám pomohou v rozhodování a výběru vašeho dalšího stěhování nebo využití mezinárodních kurýrních služeb. Nezapomeňte na nás ke konci roku 2020, kdy se budeme opět těšit na vaše zkušenosti a názory v anketě Dopravce roku 2020 o které vás všechny budeme včas informovat na sociálních mediích a partnerských stránkách.

Využití služeb dopravců

Mezi nejvíce využívané služby dopravců mezi Velkou Británií, Českem a Slovenskem vévodí doprava balíků a zásilek. Druhou nejvíce využívanou službou dopravců je stěhování.

Které dopravce využíváte

Nejvíce hlasujících v naší anketě se rozhodlo pro využití služeb mezinárodního dopravce, společnost Seb Transportation Ltd, která v anketě získala také nejvíce kladných komentářů.

Které dopravce doporučujete

Na otázku ankety, kterého dopravce hlasující doporučují a který zároveň patří podle zkušeností mezi favority účastníků ankety, patří následující dopravci (Seznam je abecedně seřazen):

Emilovi káry, Petr Freisler, Pulsar Express, Quick PAM, Rufus express, Royal Mail, Seb Transportation Ltd, VK Transport.

Komentáře

Hlasující se také mohli v anketě vyjádřit komentářem k dopravci a pokud tak učinili, jednalo se v 99% o pozitivní zkušenost a doporučení výše zmíněných dopravních společností a kurýrů. U zbývajícího 1% negativních komentářů se jednalo o poznámku k nedodržení domluvených termínů s dopravcem.

Zkušenosti redakce Bournemouth.cz

V redakci Bournemouth.cz máme zkušenost se třemi dopravci uvedenými v anketě Dopravce roku 2019. Mezi nimiž jsou Royal Mail a nikým z hlasujících v anketě nezmíněný dopravce Maťko a Kubko nebo Real Man and Van.

Royal Mail – Doručení poštovní zásilky ve formě obálky s dokumenty proběhlo bez problémů, ale pro možnost a jistotu neztracení se dopisů a malých zásilek, doporučujeme připlatit si za službu sledování zásilky 👍

Maťko a Kubko – Využití služeb zaslání vánočních dárků. Vyzvednutí a rovněž doručení zásilky proběhlo řádně v termínu 👍

Real Man and Van – Nejasná a zdlouhavá komunikace. Změny termínů a konečné ceny 👎

 

Na vaše komentáře a další zkušenosti se těšíme v komentářích

Sdílejte mezi přáteli:

2 Comments

  1. Ajka
  2. Ajka Suhajdova

Napište komentář