Převod peněz do zahraničí přes Wise – Původně TransferWise

Sdílejte mezi přáteli:

Posílejte peníze mezinárodně se službou Wise ověřenou statisíci uživateli a to jednoduše s naším návodem. Nyní už to zvládne opravdu každý.

Prověřili jsme za vás společnosti, které nabízejí mezinárodní převody peněz a vytvořili pro vás návod, který vám zaručí jeden z nejvýhodnějších způsobů zasílání vašich financí po celém světě.

Společnost Transferwise je poskytovatel nebankovních zahraničních převodů a k převodu vašich financí využívá reálný střed směnného kurzu, se kterým se obchoduje na mezinárodním devizovém trhu (tj. trh s cizími měnami). Tímto kurzem obchoduje i Česká Národní BankaNárodná banka Slovenska. Tak proč ne vy?

Hodnocení služeb TransferWise na Trustpilot, pět hvězd z pěti mluví za vše

Jak otevřít účet a zasílat peníze mezinárodně za nejvýhodnějích podmínek na trhu, stačí pouze shlédnout náš videonávod anebo pokračovat níže podle obrázkového návodu.

Začnete tím, že kliknete na tlačítko ” Přejít na Transferwise” níže. Poté můžete pohodlně pokračovat podle exkluzivního videonávodu nebo podle návodu s obrázky.TRANSFERWISE BORDERLESS ACCOUNT

NOVINKA – Platební karta Mastercard a Borderless account vám dovoluje platit po celém světě a vybírat z bankomatu hotovost v lokální měně. Zdarma si založte účet s platební kartou Mastercard ZDE.

TRANSFERWISE BUSINESS ACCOUNT

NOVINKA – Multiměnový účet, díky kterému může vaše podnikání přijímat, odesílat a platit ve více než 40-ti světových měnách podle aktuální hodnoty kurzu na měnových trzích. Příjem plateb bez poplatků a TransferWise Business platební karta od Mastercard posune vaše podnikání na světovou úroveň. TransferWise Business účet založíte ZDE.

Transferwise videonávod krok za krokem

Video právě nahráváme na Youtube. Vyčkejte prosím, nebo pokračujte podle obrázkového návodu.

V případě neúspěšného převodu při platbě platební kartou, kontaktujte prosím provozovatele vašeho bankovního účtu. Několik bankovních domů blokuje převod jako neautorizovaný. V tomto případě jednoduše zavolejte vaší bance a pokračujte podle pokynů operátora (Zpravidla se rádi informují o vašich posledních transakcích a nákupech a jejich přibližné výši aby zautorizovali požadavek převodu peněz do Transferwise). Tuto autorizaci, která je způsobena vaší bankou není nutné opakovat při dalším převodu.

Obrázkový návod krok za krokem, jak poslat peníze přes Transferwise

  • Na hlavní stránce si před registrací a dokončením převodu ověřte, kolik vás bude převod peněz stát a kolik vlastně převedete z dané měny a kolik příjemce obdrží. Když vám vše vyhovuje, klikněte na tlačítko “Get Started” a pokračujte v registraci k úspěšnému převodu vašich financí.

  • Další obrazovka vás vyzve k registraci, k jejíž pokračování můžete použít již váš stávající ůčet na Facebooku, Google plus účtu nebo se zaregistrujte pomocí emailu.

  • Další obrazovka vás vyzve k opětovnému zadání údajů převodu peněz tak, jak jsme viděli na úvodní obrazovce webových stránek Transferwise a to s předpokládaným datem, kdy peníze příjemce obdrží s garantovaným směnným kurzem. Poplatek za samotný převod je označen jako “Transferwise fee“. Pokud je vše v pořádku, klikněte na tlačítko “Continue

  • Druhým krokem je rozhodnutí, zda-li zasíláte peníze ze svého soukromého nebo firemního účtu (viz. první obrázek). V našem ukázkovém příkladě zasíláme peníze jako soukromá osoba (“Personal”) a zadáme potřebné údaje (viz. druhý obrázek).

  • Ve třetím kroku vybereme příjemce, kterým může být jiná osoba (“Someone else”), Charita nebo společnost (“Business or Charity”) nebo jste tím příjemcem vy (“Myself”), tak jako na prvním obrázku. Dále vyplníte údaje, které jsou zapotřebí a kliknete na tlačítko “Confirm” (viz. druhý obrázek).

  • Čtvrtým krokem je ověření vaší identity. Budete k tomu potřebovat cestovní pas nebo váš občanský průkaz. Když máte příslušný doklad při ruce, klikněte na tlačítko “Start ID check” (zobrazí se nové okénko verifikace), poté klikněte na tlačítko “Start verification“. Zkontrolujte zemi vydání příslušného dokladu a vyberte typ dokladu k ověření vaší identity. Kopii dokladu můžete nahrát pomocí webkamery vašeho zařízení anebo z úložiště zařízení, ve kterém pracujete. Proces analýzy kontroly identifikace zabere pár vteřin. Pokud je vše v pořádku a verifikace proběhla úspěšně, ověření máte za sebou a pokračujte kliknutím na tlačítko “Continue“.

  • V předposledním kroku, vás čeká rekapitulace celé transakce s možností připsání zprávy pro příjemce. Potvrdíme tlačítkem “Confirm“.

  • Posledním krokem k vaší úspěšné transakci je výběr možnosti, jak peníze zaslat. Nejrychlejším způsobem je použití vaší platební karty, s kterou se uskuteční převod okamžitě.

Přejeme hodně úspěchu a ušetřených peněz při převodu peněz ze zahraničí s Transferwise.

Sdílejte mezi přáteli: