Tip na bankovní účet ve Velké Británii

Sdílejte mezi přáteli:

Dáme vám tip na bankovní účet, který svoji nabídkou hravě strčí do kapsy nabídky výhodných bankovních služeb nejen pro cestovatele.

Znáte to, chystáte se na dovolenou nebo na cestu domů za rodinou či přáteli a řešíte jaký finanční obnos si vzít s sebou, jak budete platit a kde sehnat co nejvýhodnější kurz. Máme pro vás řešení, které se nám v redakci Bournemouth.cz osvědčilo a velmi rádi se o to podělíme.

Dvě základní varianty pro cestovatele

Peníze v hotovosti si směníte za nejvýhodnější kurz, který je v danou dobu a v dané situaci k dispozici, nebo se můžete rozhodnout využít služeb zahraničních bankomatů. Nutno však dodat, že shánění toho nejlepšího možného kurzu pro směnu v hotovosti může leckoho potrápit a s poplatky u většiny britských bank při výběrech i platbách kartou vás žádné nadšení také nečeká.

Tak a teď k věci

Je to pár měsíců nazpět, co jsme se dozvěděli o poměrně mlaďoučké online bance jménem Starling Bank (www.starlingbank.comzaložené teprve v roce 2014. Díky nepřekonatelné nabídce, která obsahuje výběry z bankomatů a platby kartou v lokálních měnách po celém světě do výše ekvivalentu £300 denního limitu, jsme neváhali a Starling Bank osobní účet ihned vyzkoušeli.

(Konkurenční Revolut nebo Transferwise nabízí v současné době platby kartou a výběry z bankomatů s měsíčním limitem pouze do £200 bez poplatků. V případě Starling Bank a používání její platební karty máte tak k dispozici mnohem větší možnosti).

Stažení aplikace do mobilu a ověření identity je jednoduché a netrvá dlouho a bankovní karta Mastercard v líbivém obalu dorazila zdarma do několika málo dní. Díky jednoduchosti a rychlosti máte britský bankovní účet pro příjem plateb zřízen do 30 minut.  Starling Bank nemá žádné pobočky a je tedy “stoprocentní online bankou”. Jejich online podpora a podpora na telefonu je na skvělé úrovni, nicméně vše, co souvisí s bankovním účtem se jednoduše nastaví v aplikaci.

Proč ji doporučujeme

  1. Pro jednoduchost registrace
  2. Mobilní aplikaci
  3. Dostatečně vysoký limit pro platby a výběry v zahraničí bez poplatků (£300 denně)
  4. Rychlé vyřízení osobního, business účtu a účtu pro dva
  5. Podpora digitálních peněženek (Apple Pay, Google Pay aj.)

Hledáteli doplňující bankovní účet bez poplatků, Starling Bank je skvělá volba a to nejen pro cestovatele.

 

Sdílejte mezi přáteli:

2 Comments

  1. Michaela