Jak ušetřit za kino v Anglii

Sdílejte:

S našim návodem ušetřete za vstupenky do kina v Anglii kolem padesáti procent.

Kdo rád navštěvuje kino a užívá si tak filmových novinek ihned po jejich zveřejnění anebo jen tak pro ten pocit pořádného ozvučení, extra velkého obrazu a vůni popcornu bude mít radost z našich tipů jak ušetřit.

Kino

GROUPON & WOWCHER

Sleva na vstupenky do kina ODEON a možná i další nabízí Groupon na svých webových stránkách co možná každé čtvrtletí (cca dvě vstupenky za £10 a pět za £20). WOWCHER nezůstává pozadu a svým návštěvníkům nabízí čas od času také slevy na vstupné do kina. Více na groupon.co.uk a wowcher.co.uk.

TASTECARD+

Jste členem Tastecard klubu? Se speciální nabídkou pro nově registrované členy za poplatek £1 na 90 dní si můžete užívat nejen slev v restauracích, ale také za vstupné do kina. Podmínkou je však si připlatit dalších £24.99 navíc za tzv. Tastecard+  (Pravděpodobně, lze sehnat levněji).

EBAY

Velmi zajímavá možnost, jak najít lístky na již vyprodané filmy nebo vouchery se vstupem na celý měsíc za £0.99, 2 za £10 apod. Na ebay.co.uk to chce trochu hledat a člověk může získat i členství na celý rok za £1.99 s právem vstupu na jakýkoliv film, jakýkoliv den po celou platnost členství s 50% slevou v Odeon a Cineworld.

Opomenout bychom také neměli věrnostní bonusy za členství (Cineworld nabízí neomezený vstup do síti svých kin jen za £16.90 měsíčně)  v dané síti multikin popř. jako doplňková služba klientů servisů s pojištěním apod.

KAM V ANGLII ZAJÍT DO KINA

Vypisování seznamu kin v celé UK by bylo celkem rozsáhlé téma, proto raději navštivte již hotový seznam kin tříděný dle oblastí na www.ukcinemas.org.uk nebo seznam nezávislých kin na www.independentcinemaoffice.org.uk.

Těšíme se na vaše vlastní tipy v komentářích níže

Sdílejte: