Jak ušetřit za kino v Británii

Sdílejte mezi přáteli:

S naším návodem ušetřete za vstupenky do kina ve Velké Británii. Už nikdy neplaťte více než musíte.

Kdo rád navštěvuje kino a užívá si tak filmových novinek ihned po jejich zveřejnění anebo jen tak pro ten pocit pořádného ozvučení, extra velkého obrazu a vůni popcornu, bude mít radost z našich tipů jak ušetřit.

GROUPON & WOWCHER

Sleva na vstupenky do kina ODEON a možná i další nabízí Groupon na svých webových stránkách co možná každé čtvrtletí (dvě vstupenky za £10 a pět vstupenek za £20). WOWCHER nezůstává pozadu a svým návštěvníkům nabízí čas od času také slevy na vstupné do kina. Více na groupon.co.uk a wowcher.co.uk. (Poznámka redakce: U Grouponu a Wowcheru doporučujeme kontrolu platnosti a místa.)

TASTECARD+

Ještě nejste členem Tastecard klubu? Se speciální nabídkou pro nově registrované členy za poplatek £1 na 60 dní (poté £4.99 měsíčně nebo £39.99 ročně) si můžete užívat nejen slev v restauracích, ale také za vstupné do kina. Více informací, seznam restaurací, kin a dalších vstupenek naleznete na Tastecard.co.uk. Příklad: £23 s Tastecard+ vs £35.25 za standardní vstupné pro tři osoby na nejnovější Star Wars: The Rise of Skywalker nyní. Budeteli chtít nějaké extra, není problém, doplatit na místě.

EBAY

Velmi zajímavá možnost, jak najít lístky na již vyprodané filmy například 2 za £10 apod. Na ebay.co.uk hledejte aukce nebo buy it now jako “cinema ticket”. Velmi často narazíte na prodejce, kteří budou vyžadovat místo a film, na který se chystáte. Z většiny případů může jít o přeprodejce firemních benefitů, kde to benefitní systém vyžaduje. I takovou zkušenost v redakci máme, jen je v některých případech počítat i s denní rezervou. Vždy si pozorně přečtěte podmínky prodeje v popisku. Pro vaši ochranu nezapomeňte platit pomocí služby PayPal, která vás chrání v případě nepoctivých prodejců.

ODEON LIMITLESS & CINEWORLD UNLIMITED🔝

Patří-li návštěva kina k vaším pravidelným činnostem a navštěvujete kino aspoň dvakrát do měsíce anebo jste tam jako doma, nabídka Odeonu a Cineworldu s neomezeným vstupem na jakýkoliv film a kdykoliv, je právě pro vás. Odeon Limitless karta vás vyjde na £17.99 měsíčně (nebo za £19.99 i s nabídkou kin v “Central London”). Limitless odeon karta vás navíc opravňuje k získání dalších exkluzivních slev a pozvánek na předpremiéry filmů. Více informací a aktuality na Odeon.co.uk/Limitless.

Cineworld Unlimited karta stojí £18.40 měsíčně (nebo za £20.90 včetně London West End) a členství nabízí také další výhody v podobě slev na jídlo a pití nejen v sítí kin Cineworldu, ale také v partnerský restauracích. Výhodou Cineworld Unlimited členství je možnost získání měsíců zdarma za doporučení/pozvání přátel do klubu Cineworldu a to až ve výši dvanácti měsíců. Více informací na Cineworld/Unlimited.

V obou případech je možné zaplatit roční členství. Síť kin Odeon navíc nabízí 5% slevu při platbě na celý rok.

KAM V BRITÁNII ZAJÍT DO KINA

Vypisování seznamu kin v celé UK by bylo celkem rozsáhlé téma, proto raději navštivte již hotový seznam kin tříděný dle oblastí na www.ukcinemas.org.uk nebo seznam nezávislých kin na www.independentcinemaoffice.org.uk.

Jak často navštěvujete kino vy a jaké jsou vaše tipy?

Přejeme hezkou podívanou a zábavu

Redakce Bournemouth.cz

(Aktualizovaný příspěvek z 14.12.2015)

Sdílejte mezi přáteli:

Napište komentář