Dopravce roku UK-CZ/SK

HLASOVÁNÍ UKONČENO – VÝSLEDKY ZPRACOVÁVÁME

Anketa Dopravce roku 2019

Představujeme vám anketu dopravce posílání balíků, stěhování a přepravy osob mezi ČR, SK a Velkou Británií. Cílem ankety je vybrat nejlepší dopravce podle vašich zkušeností. Dopravce, na kterého je spolehnutí a rádi byste ho doporučili ostatním.

Proč vznikla tato anketa?

Dotazy balíků a ostatních přepravních služeb mezi Velkou Británií a našimi domovy se zejména na sociálních mediích stávají denním chlebem dotazujících. Napříč sociálními medii se reakce a komentáře doporučujících rychle ztrácejí do povzdálí dalších dotazů a příspěvků.

Co je cílem ankety Dopravce roku?

Cílem ankety je informovat a doporučit ty dopravce se kterými máte nejlepší zkušenosti a usnadnit tak veřejnosti hledání kvalitních dopravně-přepravních služeb.

Vyhlášení a ukončení ankety s výsledky

Anketa bude vyhlášena na webových stránkách www.bournemouth.cz a na jejich sociálních mediích. Anketa potrvá do 31.12.2019 včetně, aby jste mohli dát váš hlas a předat vaši zkušenost ostatním po jednom z nejvytíženějších období pro přepravce – Vánocích.

Výsledky ankety budou zveřejněny na internetových stránkách www.bournemouth.cz.

Jak hlasovat?

Hlasování v anketě je umožněno nástrojem Formuláře od Google. Každý uživatel Google (uživatel Gmailu nebo G+) může hlasovat v anketě. Vyplnění nezabere více než doslova pár minut.

Právo na hlasování v anketě mají rovněž neuživatelé Google účtů a to odesláním emailu ve správném formátu do redakce Bournemouth.cz.

Hlasování emailem – Správný formát pro hlasování pomocí emailu musí obsahovat – 1. Název společnosti se kterou máte zkušenosti (může být více odpovědí), 2. Název společnosti, kterou doporučujete (pouze jedna odpověď), 3. Jméno dopravce. kterého nedoporučujete (nepovinné), 4. Vaše hodnocení dopravce a komentář – Název dopravce, hodnocení jako ve škole (1-5), Komentář. Odeslání odpovědí na bournemouthcz(zavináč)gmail.com.

HLASOVÁNÍ UKONČENO – VÝSLEDKY ZPRACOVÁVÁME

Pravidla Ankety

  1. Organizátorem ankety Dopravce roku je redakce Bournemouth.cz. Anketa je určena pro širokou veřejnost. Cílem ankety je výběr nejlepších dopravců poskytujících služby mezi Velkou Británií, Českem a Slovenskem.
  2. Organizátor zpracuje vyplněné formuláře ankety a publikuje výsledky ankety na internetových stránkách www.bournemouth.cz.
  3. Hlasováním pomocí fomuláře a jeho vyplněním se stvrzuje a nabývá platnosti užití v anketě.
  4. Odesláním formuláře ankety pomocí formuláře od Google neshromažďujeme žádná data o hlasujícím. V případě hlasování pomocí emailu, vyjadřuje účastník ankety svůj dobrovolný souhlas se zpracováním osobních údajů na dobu neurčitou. Těmito osobními údaji jsou jméno a email. Organizátor zpracovává osobní údaje v souladu s platnými právními předpisy v oblasti ochrany osobních údajů podle zákonů platných na území EU, Velké Británie a Severního Irska. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám. Účastník ankety bere na vědomí, že výše udělený souhlas může kdykoli odvolat prostřednictvím emailu: bournemouthcz(zavináč)gmail.com.
  5. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky ankety, anketu odložit, zkrátit, přerušit nebo ji zrušit.
  6. Organizátor vyhlašuje anketu bez nároku na honorář.
  7. Změny a úpravy v hlasování jsou možné do ukončení ankety. Formulář Google, na kterém je anketa založená, tuto možnost povoluje. Hlasující účastník ankety může své hlasování rovněž změnit prostřednictvím emailu.

Harmonogram Ankety

  • Vyhlášení ankety – 6.10.2019
  • Ukončení ankety – 31.12.2018 ve 0:00
  • Výhlášení výsledků – polovina ledna 2020
Skupina CZ & SK Bournemouth na FacebookuČeši a Slováci v Bournemouth
+ +