Dopravce roku UK-CZ/SK

Anketa Dopravce roku 2019

Představujeme vám anketu dopravce posílání balíků, stěhování a přepravy osob mezi ČR, SK a Velkou Británií. Cílem ankety je vybrat nejlepší dopravce podle vašich zkušeností. Dopravce, na kterého je spolehnutí a rádi byste ho doporučili ostatním.

Proč vznikla tato anketa?

Dotazy balíků a ostatních přepravních služeb mezi Velkou Británií a našimi domovy se zejména na sociálních mediích stávají denním chlebem dotazujících. Napříč sociálními medii se reakce a komentáře doporučujících rychle ztrácejí do povzdálí dalších dotazů a příspěvků.

Co je cílem ankety Dopravce roku?

Cílem ankety je informovat a doporučit ty dopravce se kterými máte nejlepší zkušenosti a usnadnit tak veřejnosti hledání kvalitních dopravně-přepravních služeb.

Vyhlášení a ukončení ankety s výsledky

Anketa bude vyhlášena na webových stránkách www.bournemouth.cz a na jejich sociálních mediích. Anketa potrvá do 31.12.2019 včetně, aby jste mohli dát váš hlas a předat vaši zkušenost ostatním po jednom z nejvytíženějších období pro přepravce – Vánocích.

Výsledky ankety budou zveřejněny na internetových stránkách www.bournemouth.cz.

Jak hlasovat?

Hlasování v anketě je umožněno nástrojem Formuláře od Google. Každý uživatel Google (uživatel Gmailu nebo G+) může hlasovat v anketě. Vyplnění nezabere více než doslova pár minut.

Právo na hlasování v anketě mají rovněž neuživatelé Google účtů a to odesláním emailu ve správném formátu do redakce Bournemouth.cz.

Hlasování emailem – Správný formát pro hlasování pomocí emailu musí obsahovat – 1. Název společnosti se kterou máte zkušenosti (může být více odpovědí), 2. Název společnosti, kterou doporučujete (pouze jedna odpověď), 3. Jméno dopravce. kterého nedoporučujete (nepovinné), 4. Vaše hodnocení dopravce a komentář – Název dopravce, hodnocení jako ve škole (1-5), Komentář. Odeslání odpovědí na bournemouthcz(zavináč)gmail.com.

VÝSLEDKY DOPRAVCE ROKU 2019 ZDE

Pravidla Ankety

  1. Organizátorem ankety Dopravce roku je redakce Bournemouth.cz. Anketa je určena pro širokou veřejnost. Cílem ankety je výběr nejlepších dopravců poskytujících služby mezi Velkou Británií, Českem a Slovenskem.
  2. Organizátor zpracuje vyplněné formuláře ankety a publikuje výsledky ankety na internetových stránkách www.bournemouth.cz.
  3. Hlasováním pomocí fomuláře a jeho vyplněním se stvrzuje a nabývá platnosti užití v anketě.
  4. Odesláním formuláře ankety pomocí formuláře od Google neshromažďujeme žádná data o hlasujícím. V případě hlasování pomocí emailu, vyjadřuje účastník ankety svůj dobrovolný souhlas se zpracováním osobních údajů na dobu neurčitou. Těmito osobními údaji jsou jméno a email. Organizátor zpracovává osobní údaje v souladu s platnými právními předpisy v oblasti ochrany osobních údajů podle zákonů platných na území EU, Velké Británie a Severního Irska. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám. Účastník ankety bere na vědomí, že výše udělený souhlas může kdykoli odvolat prostřednictvím emailu: bournemouthcz(zavináč)gmail.com.
  5. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky ankety, anketu odložit, zkrátit, přerušit nebo ji zrušit.
  6. Organizátor vyhlašuje anketu bez nároku na honorář.
  7. Změny a úpravy v hlasování jsou možné do ukončení ankety. Formulář Google, na kterém je anketa založená, tuto možnost povoluje. Hlasující účastník ankety může své hlasování rovněž změnit prostřednictvím emailu.

Harmonogram Ankety

  • Vyhlášení ankety – 6.10.2019
  • Ukončení ankety – 31.12.2018 ve 0:00
  • Výhlášení výsledků – polovina ledna 2020