Black Friday 2017

Sdílejte mezi přáteli:

Jste letos připraveni na výprodejovou událost letošního roku – Black Friday 2017?

Někteří velcí, zrovna tak i ti menší a lokální prodejci začali s nabídkou slev téměř týden před samotným zahájením Černého pátku, který v letošním roce spadá na 24.11.2017. Toto magické datum tak nejen odstartuje lavinu slev, na které čekají nakupující celý jeden rok, ale také zahájí odpočet pouhého měsíce do letošních Vánoc, které se díky cenovým nabídkám mohou stát bohatším pro celou vaši rodinu a okruh vašich přátel. Toto období plné slev pokračuje i v pondělí na tzv. Cyber Monday a pokračuje povětšinou do vyprodání zásob. V některých případech prodejci oficiálně ponechali nabídku cenově zvýhodněných produktů a služeb až do konce Listopadu/Novembra.

Do popředí hledáčků dychtivých nakupujících, kteří se snaží získat tu nejlepší cenu, se dostávají především online prodejci. A to jak ti velmi dobře známí, tak i ti menší z nich mají stále co nabídnout.

Jak získat to nejlepší z Black Friday?
  1. Nakupujte od rána, aby jste se vyhnuli dlouhým frontám a také, aby na vás vůbec zbylo. Vyprodání zásob se v ranních hodinách vyhnete pravděpodobněji i při online nakupování.
  2. Mějte oči na “šťopkách” nejen v pátek, ale také přes víkend a v pondělí na tzv. “Cyber Monday
  3. Neunáhlete se v nakupování. Na první pohled výhodné koupě se může proměnit v promarněné peníze za lepší nabídku někde jinde. Věnujte tedy čas hledání.
  4. Připravte se dobře a buďte rychlí. Platí pro nakupování online metodou rychlého placení, také v terénu v nákupních centrech a obchodních uličkách
Seznamte se s Black Friday

(Záznam Rádia Bournemouth z loňského roku s tipy redakce Bournemouth.cz)

Sdílejte mezi přáteli: