Aplikace Beach Checker od BCP

Sdílejte mezi přáteli:

Aplikace na mobil, díky které zjistíte návštěvnost pláže v Bournemouth je nyní ke stažení.

Ať už jste místní, či se do Bournemouth chystáte pouze na víkend, nová aplikace od BCP councilu (BCP council – Nově vzniklý úřad od od dubna/aprílu 2019 pro řízení společenství měst Bournemouth, Christchurch a Poole ) vám umožní zkontrolovat si nejrušnější části pláží od Sandbanks až po Highcliff beach.

Účelem vývoje mobilní aplikace je zajištění potřebných informací o přeplněných pláží v populárních lokalitách, aby se zaručilo nejen pohodlí návštěvníků, ale také jejich bezpečnost z důvodu momentálního doporučení sociálního distancování.

Před návštěvou břehů v oblastech Bournemouth, Poole a Christchuch vám tak doopravdy postačí pouze váš mobilní telefon, díky kterému si pohodlně zjistíte vytíženost plaží – Alumn Chine, Avon Beach, Boscombe Beach East, Boscombe Beach West, Bournemouth Beach East, Bournemouth Beach West, Branksome Chine, Branksome Dene Chine, Canford Cliffs, Durley Chine, East Cliff, Fishermans Walk, Flaghead Chine, Friar’s Cliff, Highcliffe Beach, Highcliff Castle (Zjistěte více zde o Highcliff Castle a přilehlé pláži), Manor Steps, Middle Chine, Muderford Quay, Muderford Sandspit, Sandbanks, Shore Road, Solent Beach, Southbourne Beach.

Aplikace BCP Beach Check ke stažení zdarma

Jak aplikace funguje

Praktická aplikace představená BCP councilem, umožňuje návštěvníkům kontrolu vytíženosti pláží podle semaforového systému využívající nejmodernějších technologií. Predikce a momentální situace každé zóny bude získávána na základě získaných dat v minulosti a také podle data a počasí. Navíc od poloviny dopoledne má aplikace získávat aktuální informace od týmu pobřežní stráže s doplňujícími informacemi CCTV v plážových oblastech, aby odrážela faktický stav momentální situace. Aplikace rovněž podporuje funkci zpětné vazby (feedback) od samotných návštěvníků konkrétní pláže.

Nově vytvořená aplikace od BCP, s jejímž vývojem se začalo ve čtvrtém měsíci tohoto roku, nabídne uživatelům také užitečné informace o stavu plavčíka, přístupnosti toalet a informace o restrikcích týkající se jízdy na kole na plážové promenádě, včetně možnosti zjištění otevření dané pláže pro vaše čtyřnohé miláčky.

Jak aplikace vypadá

 

 

 

 

Sdílejte mezi přáteli: